Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!

UWAGA !!!
Urząd Miasta Racibórz nie udostępnia danych osób zarejestrowanych w newsletterze. Nie zbieramy danych kontaktowych, są to tylko i wyłącznie adresy e-mail.

Sposób dopisywania do newslettera:

 • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole na witrynie (stopka strony), następnie wybierz opcję „zapisz” , poprzez kliknięcie w nią lewym przyciskiem myszy.
 • Odbierz swoją pocztę i odczytaj e-mail potwierdzający chęć przyłączenia się do newslettera UM Racibórz.
 • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym liście (dopóki nie potwierdzisz chęci otrzymywania newslettera nie będziesz otrzymywać zamówionej poczty elektronicznej z UM Racibórz).

Sposób wypisania się z listy newslettera:

 • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole na witrynie, wybierz opcję „wypisz”, zatwierdź jej wysłanie.
 • Odbierz swoją pocztę i odczytaj e-mail potwierdzający chęć wypisania się z newslettera UM Racibórz.
 • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym liście. Adres jest całkowicie usuwany z naszej bazy adresów e-mail.

Informacja Administratora danych zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy także, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miasto Racibórz z siedzibą w Raciborzu przy ulicy Króla Stefana Batorego 6, e-mail WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
 2. Została wyznaczona osoba do kontaktu w sprawie przetwarzania danych osobowych, adres email: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usługi „newsletter”, polegającej na dostarczaniu na wskazany podczas rejestracji adres e-mail informacji, związanych z wybranymi zagadnieniami. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Pani/Pana zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu korzystania z usługi newsletter zgodnie z art. 6 ust 1. lit. a w ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych 2016/679 (RODO).
 4. Pani/Pana dane osobowe będą ujawniane osobom upoważnionym przez administratora danych osobowych oraz podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody.
 6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Wycofanie zgody i rezygnacja z usługi „newsletter” jest możliwa na stronie Newslettera. W celu wyrejestrowania, w pole formularza należy wpisać adres e-mail, który podano podczas rejestracji. Po wpisaniu adresu e-mail i potwierdzeniu odczytania informacji „ Informacja Administratora danych zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”, należy kliknąć przycisk „Wypisz mnie”. Na stronie pojawi się komunikat: „Prośba o usunięcie adresu e-mail ' ...' została wysłana. Proszę odebrać pocztę i potwierdzić chęć usunięcia adresu z newslettera.”. Wyrejestrowanie następuje po aktywowaniu linka umieszczonego w wiadomości „Usunięcie adresu e-mail z newslettera”. 
 8. Podanie Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości korzystania z usługi „newsletter”.
 9. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania, o którym mowa w art. 22. Jeśli Pan/Pani nie chce już otrzymywać od nas informacji w postaci „newsletter”, należy postąpić zgodnie z instrukcją przedstawioną w pkt 7 (rezygnacja z usługi „newsletter” oraz wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych).
do góry